O firmie

Witam wszystkich zainteresowanych krótką historią powstania mojej firmy.

Zanim rozpoczęłam moją bytność w tzw. "sieci", przez wiele lat prowadziłam mały osiedlowy sklep spożywczy o nazwie "DAFI" (skrót od imion moich synów Dawida i Filipa). Chciałam uczestniczyć bardzo blisko w ich wychowaniu, a także pomóc im wkroczyć w wiek młodzieńczy. Tak szybko jak rośli moi synowie , tak też szybko zmieniała się sytuacja małych osiedlowych „ sklepików”, które, w raz z rozwojem małych i dużych sieci handlowych, traciły swoja rację bytu, nie były w stanie się utrzymać. W moim sklepie także obroty zaczęły mocno spadać i doszłam do wniosku, że czas na zmiany, na które nie miałam żadnego pomysłu, lecz życie zadecydowało samo. Jeden z synów, w okresie dojrzewania, zachorował na atopowe zapaleni skóry. Leczenie farmakologiczne nie przynosiło pożądanych skutków i wówczas zaczęłam szukać innego sposobu ulżenia mojemu synowi, pomocy jemu.

Trafiłam w sieci na informacje o produktach Koreańskiej firmy Wellos i nawiązaliśmy z nią kontakt. Piszę w liczbie mnogiej „nawiązaliśmy”, ponieważ mój angielski jest baaaardzo słaby i w kontaktach pomagał mi mąż i starszy syn. Przez kilka miesięcy sami na sobie testowaliśmy produkty firmy Wellos, mojego dzisiejszego partnera w biznesie. Produkty te okazały się na tyle rewelacyjne, że już po kilku miesiącach stosowania ich, atopowe zapalenie skóry mojego syna ustąpiło. Było to impulsem do tego, aby oferować ten sprawdzony przeze mnie produkt innym potrzebującym osobom.

Przez kilka lat sprzedawałam te produkty pod marką Wellos Polska, jednak firma ta jest mało zanana w Europie i doszłam do wniosku, że muszę stać się bardziej widoczna w sieci. Ta powstała nowa strona mojego sklepu pod nazwą Sklep EKO Expert. Użytkownicy szybciej mnie identyfikują jako zwolenniczkę produktów EKO niż partnera firmy Wellos.

Gorąco polecam wszystkim dbającym o swoje zdrowie, sprawdzone przeze mnie ekologiczne produkty firmy Wellos. Zadbaj o siebie i środowisko korzystając z tych produktów.

Urszula

 

 

 


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Zawartość > Strony informacyjne > O firmie 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl